W BE MORE Joanna Twardowska Nowy Rok jaki, cały rok taki


2023-01-25
angielki online kursy językowe BE MORE Joanna Twardowska

samorozwój nauka języków 2023

Znacie to powiedzenie? Słyszałam je wielokrotnie i co roku staram się mieć taki właśnie dzień, który chciałabym móc powtarzać codziennie. W roku 2023 postanowiłam mieć balans między tym, co robię w BE MORE Joanna Twardowska a moim życiem osobistym. Początkowo mój styczeń był dość wyczerpujący, zarówno pełen pracy, jak i robienia tego, co uwielbiam.

W poprzednim roku założyłam bullet journal, pisałam ręcznie o każdym moim miesiącu przez cały rok. Były tam plany na 2022, sukcesy w pracy, miejsca, które zwiedziłam, osobiste notatki na temat ulubionych hobby. W roku 2023 chciałabym także uwiecznić swoje profesjonalne sukcesy. W tamtym roku zrobiłam sobie takie szkolenie na YALE, które nauczyło mnie, że należy wszystko zapisywać. Przyjemnie czyta się mi także plany innych osób.

Co zrobiłam, zanim minął styczeń 2023
👨‍🎓 rozpoczęłam sesje mentoringowe z moim Mentee, połaczyłnas Uniwersytet Wrocławski
💂‍♂️ wystartowały moje zajęcia z kadrą akademicką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
💃 postanowiłam zapisać się na hiszpański B1, z platformą eTutor oraz CJO Kontakt
🏫 wybrałam i zapisałam się na nowy kurs reklamowany przez Uniwersytet Otwarty UW, będą to Warsztaty eksploracji cyfrowych zasobów, które wybrałam dla siebie z oferty setek kursów oraz warsztatów
🗨 31 dnia miesiąca idę na spotkanie pt. dyskusyjny klub książki, właśnie czytam w tym celu książkę pt. Sekretne Życie Pszczół
🚚 udało mi się zamieszkać w okolicach miasta Warszawa, rozpakować i zaplanować wydarzenia kulturalne na styczeń (głównie kino, muzeum i galeria sztuki), była już Zachęta (Katarzyna Kozyra oraz Tadeusz Kulisiewicz)
📞 wykonuję jak co roku coś co nazywa się audyt językowy, dzwoniąc po różnych firmach, sprawdzam poziomy języka np. czy jest to poziom C1 lub angielski na poziomie B2

Nauka języka angielskiego oraz zajęcia z języka angielskiego biznesowego to nie wszystko co robię. Czasami zdarza się mi prowadzić coaching językowy, warsztaty w języku angielskim, trafiła mi się też współpraca z wydawnictwem tworzącym podręczniki do nauki języka angielskiego i np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Oczywiście robię dużo po godzinach, jak planszówki, gry na PS5, podcasty, hafty krzyżykowe, diamond painting, oglądam też wciągające seriale oraz dokumenty. Zapisuję sobie wszystko, ponieważ wciąż wydaje mi się, że zupełnie NIC nie robię, tylko tak siedzę i patrzę w dal przez okno. Dzięki temu mogę zobaczyć ile już udało mi się osiągnąć w krótkim czasie.